Publicē šeit savu rakstu vai fotogrāfijas

February 29th, 2008 by Latvia


 

Piedāvājums: dodu iespēju ikvienam par velti publicēt savu rakstu vai bildes šajā mājas lapā. Kāpēc? Tāpēc, ka esmu pārliecināts, ka Latvijā arī bez manis ir cilvēki kam ir ko pastāstīt ārzemniekiem par Latviju, vai gluži vienkārši gribas padalīties ar interesantām fotogrāfijām. Šāds piedāvājums varētu interesēt mājas lapu īpašniekiem, žurnālistiem, blogeriem, fotogrāfiem, vai citiem radošiem cilvēkiem.

Mērķis: izglītot ārzemju cilvēkus par mūsu skaisto zemi :) Tūrisma sezona nav aiz kalniem, tūlīt sāks gāzties iekšā ārzemnieku masas, no kurām, diemžēl, lielu daļu sastāda pļēgurtusētāji jeb stageri (stag party – vecpuišu tusiņš). Daļēji tāpēc arī Latvijas tēls pasaulē asociējas ar lētiem dzērieniem un vieglām meičām. Tad nu mēs varētu gan pļēguriem, gan normāliem tūristiem sniegt vairāk informācijas par to, kas šeit notiek, kas šeit redzams, un kas šeit ir tāds, par ko viņi nenojauš.

Prasības: gan rakstam, gan bildēm jābūt sakarā ar Latviju. Ceļojumu bildes citās valstīs, vai latvieša stāsts kā viņam gājis Austrālijā gluži nederēs :) Iesūtot savu rakstu, lūdzu norādīt tā virsrakstu, kā arī savu vārdu un saiti uz mājas lapu vai blogu, lai varu nopublicēt ar pieklājīgu atsauci. Tas pats attiecas uz bildēm, kā arī, būtu vēlams iesūtīt nevis pašas bildes, bet gan saites uz tām (piemēram, izvietotas uz Flickr vai ImageShack). Ņemiet vērā, ka šeit atrādītajām bildēm platums var būt 650 pikseļi, un tām vajadzētu būt īpašām (interesantām, smieklīgām, skaistām, vai baisām) – tādām, lai tās skatīties būtu interesanti ne tikai Taviem radiniekiem, bet arī ārzemniekiem :)

Bonuss: Uz jautājumu “kāds man labums dot citam par velti savas bildes vai rakstu“, varu teikt, ka, pirmkārt tas ir publicitātei, ko vienmēr dod sadarbība ar citām lapām, kā arī garantēta atpakaļ saite uz autora mājas lapu iekš viņa raksta (vai zem bildēm), kā arī automātiska viņa lapas iekļaušana direktorijā, kas dos papildus labumu gan no apmeklētāju, gan SEO viedokļa ;) Jā, dotajā mirklī šī lapa nepelna nekādus ienākumus, tāpēc materiālo atlīdzību nevaru piedāvāt. Bet nākotnē viss iespējams, varbūt iegriezies šeit vēlāk, ja sadarbība šoreiz neinteresēja.

Paldies par uzmanību,
Helmuts (startlatvia.com autors)
info@startlatvia.com

Author of this blog post: Helmut
Posted in category: News

Leave your comment: