Latvių turistinių vietų

February 5th, 2009 by Latvia


 

TOP Vizito vietų Latvija

1. Aerodium
Veikla ir labai įdomus! Tai yra patirties laisvo kritimo kaip parašiutizmas su parašiutu, tik jums nereikia gauti plokštumoje ir iššokti iš jos – jums Bujać virš milžinišką Ventilator šioje vertikalaus vėjo tunelio.

Aerodium
(image from Aerodium)

Ten: Visi jis yra diske 50 km nuo Rygos iki Sigulda, stebėti kelio ženklus dešinėje, trumpas iki Sigulda pamatysite “Aerodium”. Nuotraukos, cool videos ir kainos yra čia: www.aerodium.lv

2. Sigulda
Vaikščioti, fotografuoti, ypatingos veiklos. Šis miestas prie upės GAUJA yra daug pasiūlyti, jei nenorite būti nuobodu: oro tramvajaus (AKA linowa), gražus senas pilis su gražus vaizdas iš bokšto, puikus urvas, žiemą slidinėjimas – vasaros nuleidimas su dviračiais, Bobslej stebėti, Velnio ratas (tai viena sena ir baisi, try it!), rodel stebėti ir gumijlēkšanu!

Sigulda
(image from Sigulda.lv)

Grižti: 50 km nuo Rygos, į žemyno, eiti su automobiliu, autobusu ar traukiniu (imtis traukinio! Jums malonų pokalbį su vietos Opadający dviračiais ar drovūs uśmiechanie latvian viščiukai!).
Nuotraukos, nuorodos, informacija oficialus tinklalapis: www.sigulda.lv

3. Skyline Bar
Gėrimų, atsipalaiduoti, stebėti. A nice juosta ant Rygos dangoraižio viešbutyje Reval Latvia.

Skyline
(image from Reval Hotels)

Ten: Kelionė į Laisvės gatvę, kryptį iš senamiesčio, matysite tik aukščio pastatas už stačiatikių bažnyčios. Įveskite pastatą, priimti liftu į 26 aukšte. Ir pamėginti rasti lentelėje šalia langų kairėje pusėje po to, kai įvesite baras, nes saulė per Rygą iš ten yra fantastinis!
Nuotraukos, kryptys, valandomis svetainėje: www.revalhotels.com – Skyline Bar Riga.

4. Lido Recreation Centre
Valgyti, gerti, pokalbiai. Restoranas tradicinių maisto latvių. Daug jo. Plius įdomios architektūros ir interjero, daugiausia pagamintas iš medienos.

Lido

Lido
(images from Lido)

Ten: Paimkite taksi iš miesto centro, pasakykite vairuotojo jums “Krasta Lido” ir pasiruošti valgyti ne namie!
Nuotraukos, informacijos galite rasti čia: www.lido.lv

5. Jurmala
Grynas oras, ilsėtis, vaikščioti, suvenyrų parduotuvė. Vertimai Latvija yra ilgiausia nekilnojamojo Paplūdimys smėlio Europoje. Jei gyvenate kažkur Graikija ar Airija, aš tikiu, kad jums pakaks jūsų gręžimo mažos paplūdimiai be realaus balto smėlio;)

Jurmala
(image from Jurmala.lv)

Ten: Sėskite į traukinį! Nesuteikia jokių kliūčių pereiti ten su automobiliu ar autobusu, traukiniu yra vienintelė alternatyva! Kodėl? Tai įdomu – yra keletas oldschool traukinius, tokiu būdu, kaip ir tarybiniais laikais, taip gausite skonio mažas purvinas trainstations ir 30 minučių kelio traukiniu padarė TSRS kartus (o tai labai pigiai). Nuotraukos, kryptys ne oficiali svetainė: www.jurmala.lv

6. Cinevilla Studio
Tapti aktorius, prisijungti kariuomenę, fotografuoti. Tai latvių Holivudo! Butaforija iš filmavimo kai kurie istoriniai karo filmus. Pajuskite save kaip pradžioje 20-ojo amžiaus, pėsčiomis bijau imtis įrankius ir padaryti smagios paveikslėlius.

Cinevilla
(image from Cinevilla)

Ten apie viena valanda kelio automobiliu nuo Rygos, link miesto Tukums, tada pasukite į kairę ..
Nuotraukos, informacija, kryptys čia: www.cinevilla.lv

7. Waterfall Rumba
Mėgaukitės nuomone, fotografuoti, vaikščioti senamiesčio. Sakoma, kad platesnis krioklys Europoje! Vasarą jūs iš tikrųjų galite plaukti ten, fantastinis! Patikrinkite pat senamiesčio Kuldīga, ir žinomų senovės plytų tiltas per.

Kuldiga
(image from Kuldiga.lv)

Ten: apie dvi valandas su automobiliu, į pietus nuo Rygos, paiešką miestų Kuldīga.
Nuotraukos informacija čia: www.kuldiga.lv

8. Ventspils International Radio Astronomy Center
Žr metalo monstras. Tai 32 m skersmens radijo antena buvo visiškai slapta per sovietinių laikų, karo buvo šnipinėjimo Vakarų palydovus šio įspūdingo thingee. Paimkite ekskursija ir už jos ribų šį monstrą ji verta, kad patikėjo man!

RT 32
(image from www.startlatvia.com)

Ten: šalia miesto Ventspilis, važiuoti automobiliu, apie 3 valandos kelio automobiliu nuo Vilniaus, pasukite į dešinę prieš Ventspils, eiti apie 10 km ir žiūrėti sunkiai su vietoje pasirašyti.
Nuotraukos, kryptys, informacijos galite rasti čia: virac.venta.lv

Žemėlapis su šių ekskursijų vietų:

Latvia map
Click to see bigger image!
(image from Google Maps)

Žmonės Latvių:

Author of this blog post: Helmut
Posted in category: Lietuvių

Leave your comment: