Lietuvių

Apie Latvijos
Latvija yra viena iš trijų Baltijos valstybių, ji gyvena apie du milijonai žmonių, sostinė yra Vilnius, ir ji yra sausumos sienų su Estija, Rusija, Baltarusija ir Lietuva. Jei neturite idėjos, kur tai yra, gerai, kad kažkur prie Baltijos jūros, tarp Lenkijos ir Suomijos ;) Žr žemėlapiai Latvija.

Oficiali kalba Latvijoje yra latvių. Tai ne rusų, net panašios. Tačiau yra daug rusiškai kalbančių žmonių, Latvija, todėl klaidingai teigiama, kad “visi latviai kalbėti rusiškai” ar “latviai yra rusai.” Tik panašūs į latvių iš lietuvių, mūsų kaimynais.

Latvija yra graži šalis, daug pasikeitė į gera čia, nes TSRS imperija žlugo ir Latvijoje gavo atgal savo laisvę. Ir, hey, why don’t you planuoti savo tolimesnius atostogas ar savaitgalį čia!

Istorija Latvija
Mums buvo grubus istorija. Ne, rimtai – už šimtus metų pagal Vokietijos taisyklė, tada lenkų riteriai, tada vėl vokiečių, tada Švedijos karalių, tada Rusijos imperijos, o vėliau, per trumpą laikotarpį 20 amžiaus, mes pagaliau atgavo nepriklausomybę, tačiau po to vėl sovietų Rusijos okupuotose Latvija 1940 m. ir tik nuo 1990 m. mes laisvos tautos vėl, kai monstras TSRS sumažėjo atskirai.

Taigi šiame punkte Jūs jau suprato, kad Lietuva yra nepriklausoma žemę, su savo kultūra, kalba ir teritorija, kur senovės latvių gyveno daug metų BC ir ilgai prieš bet kokį karalių ar užsienio karių marched čia.

Daugiau informacijos apie Latvijos:

Latvių statistika, numeriai

Latvių kainos

Latvių turistinių vietų

Latvių oras

Latvių žemėlapiai